طرح توجیهی تولید دستکش کارگری - طرح طلایی
طرح توجیهی دستکش کارگری سال1401(PDF+WORD)

سود آوری کسب و کار تولید دستکش کارگری کسب و کارهای زیادی در سرتاسر کشور در حال فعالیت هستند که از سودآوری بالایی برخوردار می باشند. تولید دستکش کارگری یکی از بهترین کسب و کار ها جهت به دست آوردن سود فراوان است. برای شروع کار نیاز به یک طرح توجیهی دستکش کارگری خواهید داشت که با زیر و بم این کار آشنا شوید. اکثریت کسب و کارها متقاضی خرید دستکش کارگری می باشند. هر چه تقاضا بیشتر باشد عرضه هم بیشتر می شود و فروش بالا می رود. یکی دیگر از علت های سود آوری این طرح تنوع در مواد و کاربرد دستکش ها می باشد.

سرمایه مورد نیاز برای تولید دستکش کارگری

دستکش کارگری با توجه به کاربرد فراوانی که دارد، از پر تقاضا ترین تولیدات محسوب می شود. با آگاهی به این که تقاضای بالا باعث افزایش فروش و سود می شود، بنابراین با تولید این محصول علاوه بر تامین هزینه ها به منافع زیادی هم خواهید رسید. سرمایه مورد نیاز برای تولید دستکش های کارگری بر طبق میزان تولید، نوع دستکش و نوع خط تولید متفاوت می باشد. اگر خط تولید ساده ای راه اندازی کنید، مطمئناً به سرمایه کمتری نیاز خواهید داشت تا راه اندازی یک خط تولید بسیار پیشرفته.

طرح توجیهی دستکش کارگری - طرح طلایی

هزینه تولید دستکش کارگری

طرح توجیهی دستکش کارگری به تعیین هزینه های برپایی این تولیدی خواهد پرداخت. بعضی هزینه های مشخص در تولید این محصول عبارتند از: هزینه اجاره ساختمان تولیدی، خریدن تجهیزات و دستگاه های تولیدی، خرید مواد اولیه، دستمزد نیروی کار و… .  طرح توجیهی دستکش کارگری تعیین می کند که به چه دستگاه هایی برای خط تولید نیاز است. همچنین هزینه دستمزد را هم تعیین می کند. هزینه دستمزد نیروی کار در این طرح پایین می باشد، چون بیشتر خطوط تولید اتوماتیک هستند و به نیروی کار زیادی نیاز ندارند.

درآمد و سود ناشی از تولید دستکش کارگری

با توجه به طرح توجیهی دستکش کارگری هزینه تولید خیلی بالا نیست، اما تقاضا و فروش این محصول بسیار بالا می باشد. بنابراین درآمد و سود ناشی از تولید دستکش کارگری هم افزایش خواهد داشت. علاوه بر افزایش تقاضا و تنوع محصولات، تولید کننده های این دستکش ها کم تعداد هستند. در نتیجه رقابت پایین و میزان فروش بالا می باشد و سود هنگفتی نصیب تولید کننده های دستکش می شود. با توجه به محدودیت عمر دستکش ها، بعد از مدتی باید آنها را تعویض کرد و این یعنی درآمد بیشتر برای تولید کننده ها.

تجهیزات ضروری برای تولید دستکش کارگری

در تولید دستکش کارگری هر چه از خط تولید پیشرفته تری استفاده کنید، میزان تولید بیشتر خواهد شد و سرعت آن هم افزایش خواهد یافت. برای تولید کردن دستکش های کارگری به تجهیزاتی مثل: خط اتوماتیک، نوار نقاله، پمپ، هند مولد، برنر و خیلی دستگاه های دیگر نیاز می باشد. مواد اولیه جهت تولید دستکش ها عبارتند از: مواد شیمیایی و پلیمری، مواد روکش، پوسته دستکش، موادی که باید به آنها اضافه شود و… . بعضی دستگاه ها می توانند انواع مختلفی از دستکش ها را تولید کنند و نیاز به خرید دستگاه های زیاد نیست.

طرح توجیهی تولید دستکش کارگری - طرح طلایی

آیا تولید دستکش کارگری توجیه اقتصادی دارد؟

طرح توجیهی دستکش کارگری با توجه به تقاضای بسیار زیاد برای کالا و افزایش عرضه و فروش این محصول، این کار را بسیار پر سود تشخیص داده است. اگر با داشتن آگاهی و شناخت بازار هدف و داشتن سرمایه جهت افزایش تولید مطابق با افزایش تقاضا وارد این کار شوید، مطمئنا از سود بالایی برخوردار خواهید شد. تنوع بالای این محصول، هزینه پایین تولید و کاربرد فراوان دستکش باعث افزایش تقاضا و سودآوری بالای این کسب و کار شده است.

طرح توجیهی دستکش کارگری و افزایش اطلاعات تولید کننده

برای ورود به هر کسب و کاری، مخصوصاً کارهای تولیدی به یک طرح توجیهی نیاز دارید. طرح توجیهی دستکش کارگری مانند یک راهنما تمام هزینه های ضروری در این کار را تعیین نموده و میزان کسب سود و درآمد را در حالت نرمال طرح بیان می کند. برای کسب وام و مجوز کار هم به این طرح نیاز خواهید داشت. این طرح میزان خطا در شروع کار را با هزینه یابی و همچنین برآورد مالی کاهش می دهد. این طرح صفر تا صد هر کسب و کاری را بررسی کرده و برای علاقمندان مطرح می نماید.

 

نحوه دریافت تسهیلات

 برای دریافت تسهیلات جهت تولید دستکش نیاز به تهیه طرح توجیهی دستکش کارگری می باشد. بانک ها بر طبق این طرح میزان سود دهی و توانایی تولید کننده برای بازپرداخت وام را تشخیص داده و میزان وام مورد نیاز برای این کسب و کار را به فرد تخصیص می دهند.  طرح توجیهی از مدارک اصلی جهت دریافت وام می باشد. با توجه به اینکه تولید نمودن دستکش های کارگری دارای پیامدهای اقتصادی و تولیدی می باشد، اخذ وام این کسب و کار باعث افزایش تولید و افزایش اشتغال می شود.

طرح توجیهی تولیدی دستکش کارگری - طرح طلایی

اخذ مجوز کسب و کار برای تولیدی

قاعدتاً برای گرفتن مجوز کسب و کار جهت تولید دستکش، اتحادیه درخواست مطالعه طرح توجیهی دستکش کارگری را خواهد داشت. این طرح باید بتواند اتحادیه را در اقتصادی بودن این کسب و کار توجیه کند. در کنار ارائه طرح مطمئنا مدرک تحصیلی یا مدرکی جهت داشتن مهارت در زمینه تولیدی بیان شده، هم از شما درخواست خواهند کرد. وقتی بتوانید ثابت کنید که این طرح تولیدی برای دولت سود و منفعت اقتصادی به همراه دارد، با کسب و کار شما موافقت کرده و مجوز شما را ثبت می کنند.

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی دستکش کارگری می توانید با کارشناسان گلدن پلن تماس بگیرید. مهندسین شرکت گلدن پلن نگارش انواع طرح های توجیهی را بر عهده می گیرند و آنها را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانند. با تماس با مشاورهای استارت وی اطلاعاتی که برای ثبت سفارش نیاز است، در اختیار شما قرار می گیرند. اگر برای وام گرفتن به این طرح نیاز دارید، می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا نگارش طرح شما سریع تر انجام شود. این طرح ها تمام نکات ریز و درشت کسب و کار را بررسی و ثبت می کنند. هزینه ها و درآمدها را تعیین کرده و میزان سودآوری را مشخص می کنند.

4.7/5 - (3 امتیاز)